Konkursy – GALERIA online
30 listopada 2021

 

 

Opisujemy: Żółto-niebieskie tło, na nim napisy: Wojewódzki konkurs historyczno-plastyczny. GALERIA ONLINE „Mapa myśli – III powstanie śląskie” w ramach projektu „Patriotyzm na co dzień i od święta – jesień” 2021 r.

 

 

Wyniki wojewódzkiego konkursu historyczno-plastycznego pt. „Mapa myśli – III powstanie śląskie”.

 

Lista laureatów:

 

I miejsce:

Kinga Brzezińska, Tatiana Orłowska, Wiktoria Mucha, Paulina Krzysztecko SP nr 18 Ruda Śląska

Nadia Owczarczyk SP nr 18 Ruda Śląska

Julia Kubica SP nr 18 Ruda Śląska

Zuzanna Możdzeń, Aleksandra Rosa, Maja Cichoń, Vlodymyr Prokhoda SP nr 59 Katowice

Laura Ogińska, Paulina Kozubowska SP nr 18 Ruda Śląska

Michał Piekarczyk, Paulina Bąkowska, Paweł Kiełkowski, Szymon Jurecki ZSP nr 1 Żory

 

II miejsce:

Jakub Stosz, Patryk Grychtol SP nr 59 Katowice

Alicja Gola, Maja Kloza SP nr 18 Ruda Śląska

Piotr Wilk, Maksymilian Kwiatkowski SP nr 18 Ruda Śląska

 

III miejsce:

Kornelia Goraus SP nr 15 Żory

Zofia Goraus SP nr 15 Żory

Karolina Trzósło Technikum nr 1 Żory

Kamila Kruczak, Ania Gandecka, Laura Mich SP nr 59 Katowice

Kamil Kaczkowski ZSP nr 8 Żory

Marta świderek, Laura Krząkała, Karol Jonecko, Kinga Odwaga SP nr 59 Katowice

 

 

Opisujemy: Na zdjęciach widzimy prace plastyczne na konkurs „Mapa myśli – III powstanie śląskie”.

 

 


 

Opisujemy: Baner pomarańczowo-żółty, po środku grafika kuli ziemskiej. Na pomarańczowym tle napis: „The Lapbook about the city I live in” for children and teenagers. na żółtym tle: Galeria online, konkurs międzynarodowy „The Lapbook about the city I live in” (lapbook o mieście, w którym mieszkam). W dolnej części loga: Żorskie Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne, Miasto Żory, Centrum Edukacji Regionalnej w Żorach oraz Miejski Ośrodek Kultury w Żorach. www.cer.pl

 

 

Wyniki międzynarodowego konkursu plastycznego „Lapbook o mieście, w którym mieszkam” – „The Lapbook about the city I live in”,

 

Lista laureatów:

 

Kategoria I – III

 

I miejsce

Joowon Monn SP nr 3 w Żorach

Daniel Lebedew Escuela PWE „Eskuela” w Żorach

Magdalena Korotko SP nr 3 w Żorach 

Wojciech Majchrzak SP nr 15 w Żorach

Wiktor Bączyk SP nr 67 w Katowicach

 

II miejsce 

Fryderyk Pela PSP „Żorek”

Natalia Buchman P nr 19 w Żorach

Maja Szymura ZSP nr 8 w Żorach

Jan Rapucha ZSP nr 8 w Żorach

Maja Szkucik ZSP nr 8 w Żorach

Bianka Sładek ZSP nr 8 w Żorach

Karol Rotkegel ZSP nr 8 w Żorach

Maja Juranek ZSP nr 8 w Żorach

Zofia Dzierżęga ZSP nr 8 w Żorach

 

III miejsce

Zofia Wąż-Sokołowska PWE „Eskuela” w Żorach

Antoni Wąż-Sokołowski PWE „Eskuela” w Żorach

Dawid Piecha ZSP nr 8 w Żorach

Alan Holesz ZSP nr 8 w Żorach

Alicja Ordon ZSP nr 8 w Żorach

Sonia Połeć ZSP nr 8 w Żorach

Zuzanna Chmiel ZSP nr 8 w Żorach

Oliwia Piekarska SP nr 15 w Żorach

Kamila Skiba SP nr 15 w Żorach

Agata Szewczyk SP nr 15 w Żorach

Mateusz Matusiak SP nr 15 w Żorach

 

wyróżnienie

Julia Wróbel SP nr 13 w Żorach

Małgorzata Borowczak SP nr 15 w Żorach

Milena Prządka SP nr 15 w Żorach

Michał Wardach  SP nr 15 w Żorach

Milena Najberg SP nr 15 w Żorach

Selena Krauze SP nr 15 w Żorach

Lilia Wójcik SP nr 15 w Żorach

Paweł Karasek ZSP nr 8 w Żorach

Tymoteusz Danielczyk ZSP nr 8 w Żorach

Judyta Michalik ZSP nr 8 w Żorach

Alicja Weiner ZSP nr 8 w Żorach

Dawid Erssmann ZSP nr 8 w Żorach

Filip Adamczyk ZSP nr 8 w Żorach

Kajetan Michałowski ZSP nr 8 w Żorach

Antoni Kwaska ZSP nr 8 w Żorach

Krzysztof Gibas ZSP nr 8 w Żorach

Natalia Szuła ZSP nr 8 w Żorach

Eliza Adamczyk ZSP nr 8 w Żorach

Przemysław Śledź ZSP nr 8 w Żorach

Julia Krasoń ZSP nr 8 w Żorach

Wojciech Marynowski ZSP nr 8 w Żorach

Paulina Toś ZSP nr 8 w Żorach

Ola Ochojska ZSP nr 8 w Żorach

Fabian Widziński ZSP nr 8 w Żorach

Filip Mendrok ZSP nr 8 w Żorach

Paweł Karasek ZSP nr 8 w Żorach

Wiktoria Dudek ZSP nr 8 w Żorach

Anna Klyszcz SP nr 15 w Żorach

Bartek Gołdyka SP nr 15 w Żorach

Kuba Preuss SP nr 15 w Żorach

Karol Falkus SP nr 15 w Żorach

Mateusz Bzeżiński SP nr 15 w Żorach

Władysław Sasuła SP nr 15 w Żorach

Andrzej Grzyb SP nr 15 w Żorach

Bartosz Bąbski SP nr 15 w Żorach

Anastazja Podlinska SP nr 15 w Żorach

Lena Sieheń SP nr 15 w Żorach

Pola Górna SP nr 15 w Żorach

Julia Kapała SP nr 15 w Żorach

Grzegorz Suliga SP nr 15 w Żorach

Jaś Knap SP nr 15 w Żorach

Jaś Szombara SP nr 15 w Żorach

Kuba Pilewski SP nr 15 w Żorach

Lara Bednarczyk SP nr 15 w Żorach

Laura Czaus SP nr 15 w Żorach

Ola Wyka SP nr 15 w Żorach

 

 

Kategoria IV – VIII

 

I miejsce

Wiktoria Czyż ZSP nr 8 w Żorach

Amelia Osiecka SP w Rakowcu-Kwidzyń

Martyna Marcinkowska  SP nr 13 w Chorzowie

Nikola Pieter ZSP nr 11

Wiktoria Kleniuk ZSP nr 11

Emilia Musioł ZSP nr 8 w Żorach

Zofia Goraus SP nr 15 w Żorach

Kornelia Goraus SP nr 15 w Żorach

Zoja Foltyn SP nr 15 w Żorach

Julia Stachera  SP nr 15 w Żorach

Nadia Bartecka SP nr 15 w Żorach

Antoni Wójtowicz SP nr 15 w Żorach

Mateusz Pająk ZSP nr 8 w Zorach

 

II miejsce

Kalina Lipiecka SP nr 3 w Żorach

Laura Winkler SP nr 3 w Żorach

Laura Krawczyk SP nr 3 w Żorach

Zuzanna Duda SP nr 3 w Żorach

Tatiana Drapisz ZSP nr 8

Wiktoria Sendlewska SP nr 15 w Żorach

Lena Grabowska SP nr 15 w Żorach

Gabriela Kuźnik SP nr 15 w Żorach

 

III miejsce

Adam Mysłowski ZSP nr 8 w Żorach

Zuzia Raczyńska ZSP nr 8 w Żorach

Ania Niewiadomska ZSP nr 8 w Żorach

Filip Pietrek ZSP nr 8 w Żorach

Weronika Nikel ZSP nr 8 w Żorach

 

wyróżnienie

Maksymilian Braun SP nr 3 w Żorach

Iwo Skrzesiński SP nr 3 w Żorach

Piotr Gunther SP nr 3 w Żorach

Jan Narwojsz  SP nr 3 w Żorach

Iwo Skrzesiński SP nr 3 w Żorach

Emilia Puweł SP nr 15 w Żorach

Oliwier Gołdyn SP nr 15 w Żorach

Mikołaj Kotecki SP nr 15 w Żorach

Adrian Knapek ZSP nr 8 w Żorach

Paweł Sładek ZSP nr 8 w Żorach

Julia Koczar ZSP nr 8 w Żorach

Adam Czaja ZSP nr 8 w Żorach

Barbara Widmańska ZSP nr 8 w Żorach

Natalia Paluszczak ZSP nr 8 w Żorach

Laura Boś ZSP nr 8 w Żorach

Mikołaj Pustelnik ZSP nr 8

 

Kategoria ponadpodstawowa

 

II miejsce

Wiktoria Kocała Zespół Szkół nr 3 w Żorach

Michasia Hołda Zespół Szkół nr 3 w Żorach

Julia Dendewicz Zespół Szkół nr 3 w Żorach

Martyna Guła Zespół Szkół nr 3 w Żorach

 

 

Opisujemy: Na zdjęciach kolorowe prace plastyczne na konkurs pt. „Lapbook o mieście, w którym mieszkam”

 

 

 


 

Opisujemy: Baner. Na białym tle napis: Galeria online – wystawa prac pokonkursowych. Następnie element graficzny w postacie flagi Polski a na nim napis: „PATRIOTYZM NA CO DZIEŃ I OD ŚWIĘTA” – JESIEŃ 2021 r. Poniżej na żółtym tle bukiet ze słoneczników i jesiennych liści oraz tekst: Honorowy patronat nad konkursami objął Prezydent Miasta Żory – Waldemar Socha oraz Przewodniczący Rady Miasta – Piotr Kosztyła. Powiatowy konkurs plastyczny pod tytułem „Podróże w czasie – jak wyobrażam sobie Żory dawniej”

 

 

Wyniki Powiatowego konkursu plastycznego pod tytułem „Podróże w czasie – jak wyobrażam sobie Żory dawniej”, 

 

Lista laureatów:

 

 

Kategoria PRZEDSZKOLA

 

I miejsce

Antonina Złotnik P-16 Żory

 

 

Kategoria I – III

 

I miejsce

Matylda Komar SP-15 Żory

 

II miejsce

Maja Czembor ZSP-9 Żory

Aleksander Woryna SP – Żorek

Syntia Hajto SP-3 Żory

 

III miejsce

Aleksander Gargasz SP-13 Żory

Amelia Zaskórska SP-13 Żory

Maksymilian Smyczek SP-13 Żory

Julia Brzuska SP-13 Żory

 

 

Kategoria IV – VIII

 

I miejsce

Anna Szymura ZSP-9 Żory

Wiktoria Sobik ZSP-9 Żory

Zofia Goraus SP-15 Żory

Wiktoria Wyszogrocka SP-Żorek

Laura Konsek ZSP-9 Żory

 

II miejsce

Natalia Ganiek ZSP-9 Żory

Kacper Biały SP-13  Żory

Aleksandra Kosecka SP-4 Zory

 

III miejsce

Nadia Kula ZSP-9 Żory

Filip Dobkowski SP-13

 

Opisujemy: Na zdjęciach widzimy prace plastyczne wykonane przez przedszkolaków i uczniów klas I – VIII przedstawiające Żory dawniej.

 

 

 

 

________________________________________________________________________________________________

 

 

Opisujemy: Baner, na którym od góry znajdują się napisy w kolorze niebieskim: GALERIA ONLINE – WYSTAWA PRAC POKONKURSOWYCH. Poniżej na tle flagi Polski napis „Patriotyzm na co dzień i od święta” Wiosna 2021. Po prawej stronie umieszczony jest bukiet czerwonych tulipanów. Pozostała cześć banera jest w kolorze zielonym, tekst napisany również niebieską czcionką: Honorowy patronat nad konkursami objął Prezydent Miasta Żory – Waldemar Socha oraz Przewodniczący Rady Miasta – Piotr Kosztyła. Powiatowy konkurs plastyczny pt. „Żory wiosną”.

 

 

 

 

Wyniki powiatowego konkursu plastycznego pod tytułem „Żory wiosną”, w ramach projektu „Patriotyzm na co dzień i od święta – VII edycja wiosenna” dla przedszkoli i szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.

 

Lista laureatów:

 

Kategoria PRZEDSZKOLA

 

I miejsce:
Michał Skowroński P-16 Żory „ŻOREK I WIOSNA”
Jagoda Mazur P-16 Żory „SPACER Z MAMĄ NA CEGIELNI”
Adam Pasiut P-16 Żory „ŚCIEŻKA EDUKACYJNA OBOK PRZEDSZKOLA”
Hanna Pieter P-17 Żory „BRAMA ŻORSKA USTROJONA WIOSENNYMI KWIATAMI”
Kinga Tomczyszyn P-4 Żory „ŻORY WIOSNĄ”

 

II miejsce:
Marcin Brzuska P-23 Żory „ŻOREK Z PARKU CEGIELNIA”
Natalia Jaskółka P-16 Żory „MOJE PRZEDSZKOLE NR 16”
Maja Simiński P-16 Żory „MAŁPI GAJ NA CEGIELNI”
Kacper Pyrek P-12 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Lena Pyrek P-12 Żory „ŻORY WIOSNĄ”

 

 

Kategoria KLAS I – III

 

I miejsce:
Syntia Hajto SP-3 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Lena Sołtys SP-10 Orzesze „STAW PIASKOWNIA W ŻORACH”
Aleksandra Żur ZSP-5 Żory „ŻORY WIOSNĄ”

 

II miejsce:
Iga Brzozowska SP-17 Żory „SKATEPARK WIOSNĄ”
Lena Zioło SP-17 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Hanna Cebula SP-17 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Dorota Wacławczyk SP-3 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Krystian Strojecki SP-16 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Emilia Bartecka SP-16 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Zuzanna Godziek ZSP-5 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Amelia Stejnborn ZSP-5 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Weronika Szymala ZSP-5 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Julia Brzuska SP-13 Żory „ŻORSKIE LWY”
Amelia Zaskórska SP-13 Żory „ŻORY WIOSNĄ”

 

III miejsce:
Agata Kozyra SP-4 Żory „ZACHÓD SŁOŃCA NAD MUZEUM OGNIA”
Ignacy Nawrot SP-17 Żory „RONDO FRANCUSKIE WIOSNĄ”
Michał Rumierz SP-17 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Dominika Walczak SP-17 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Jagoda Gargol SP-17 Żory „BRAMA DOLNA KRAKOWSKA WIOSNĄ”
Miłosz Biały SP-17 Żory „WIOSENNE ŻORY – ŚMIESZEK”
Oskar Labryga SP-17 Żory „MURY OBRONNE W ŻORACH WIOSNĄ”
Maria Klaczyńska SP-17 Żory „BRAMA GÓRNA”
Maksymilian Wojda SP-17 Żory „KOŚCIÓŁ ŚW. FILIPA I JAKUBA ŻORY”
Lena Jacher SP-17 Żory „ŻORY WIOSNĄ RONDO WODZISŁAWSKIE”
Michał Kiecka SP-3 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Ewa Hojka SP-13 Żory „WIOSNA NA OSIEDLU”
Patryk Dawid SP-13 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Oliwia Włoszczyk SP-10 Żory „ŻORSKA KARUZELA”
Hanna Olszewska ZSP-5 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Maksymilian Smyczek SP-13 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Paulina Szweda SP-13 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Weronika Zaskórska SP-13 Żory „WIOSENNY ŻOREK”
Pawliczek Anna SP-13 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Oliwia Pyrek ZSP -5 Żory „ŻORY WIOSNĄ”

 

IV miejsce:
Mateusz Benisz SP-13 Żory „ŻORY WIOSNĄ”

 

 

Kategoria KLAS IV – VIII

 

I miejsce:
Weronika Jankowska SP-4 Żory „ŻORZANKA”
Filip Nawrot SP-17 Żory „RONDO WODZISŁAWSKIE WIOSNĄ”
Nataniel Szubryt SP-16 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Adrian Kowalczyk SP-16 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Mateusz Bednarz ZSP-5 Żory „PAŁAC W PARKU BARANOWICE”
Natalia Godziek ZSP-5 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Agnieszka Świtacz SP-13 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Hanna Tomala SP-13 Żory „I HISTORIA ZNOWU SIĘ BUDZI”
Kacper Biały SP-13 Żory „ŚRÓDMIEŚCIE WIOSNĄ”

 

II miejsce:
Marta Sołtys SP-4 Żory „RYNEK ŻORSKI”
Natalia Kołodziej SP-17 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Natalia Furmańczyk ZSP-6 Żory „STARY CMENTARZ WIOSNĄ”
Karolina Szczepaniak SP-16 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Wiktoria Karwot SP-16 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Tatiana Rusek ZSP-5 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Maciej Kwaśniewski SP-13 Żory „ŻORY WIOSNĄ KOŚCIÓŁ ŚW. AP. FILIPA JAKUBA”

 

III miejsce:
Jakub Szpotakowski SP Żorek „KAPLICZKA W ŻORACH (OSINY) W WIOSENNEJ SCENERII”
Wojciech Czyż SP-17 Żory „STARE ŻORY”
Maja Paprota SP-16 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Hanna Majchrzak SP-16 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Karolina Zdunek SP-16 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Julia Żur ZSP-5 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Igor Tomecki SP-13 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Jacek Batko SP-13 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Martyna Karwacka SP-13 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Kamil Kwiatkowski SP-13 Żory „ŻORY WIOSNĄ”
Julia Dobosz SP-13 Żory „MUZEUM OGNIA WIOSNĄ”
Jakub Pucułek SP-13 Żory „MUZEUM OGNIA W ŻORACH”
Kajetan Borgiel SP-13 Żory „BRAMA KRAKOWSKA”

 

IV miejsce:
Bartosz Kowalski SP-13 Żory „ŚMIESZEK”

 

 

Kategoria KLAS PONADPODSTAWOWYCH

 

I miejsce:
Anna Górka ZSS w Żorach „KOŚCIÓŁ FILIPA I JAKUBA W WIOSENNEJ ZIELENI”

 

II miejsce:

Wiktoria Drzyzga ZSZ w Żorach „BRAMA KRAKOWSKA W ZIELENI”

 

 

 

 

Opisujemy: Na zdjęciach widzimy prace plastyczne z powiatowego konkursu plastycznego pod tytułem „Żory wiosną”.

 

 

 

 


 

 

WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „Patriotyzm na co dzień i od święta” – „Majowe Święta w sztukach plastycznych” – WIOSNA 2020 r. Wyrusz w zieloną „podróż” i pokaż nam przyrodę Żor i okolic.

 

 

Lista laureatów:

 

Kategoria PRZEDSZKOLA

 

I miejsce

Alicja Kruczek P – 16 „Na spacerze obok stawu”

Hanna Pieter P – 17 „Żorskie tulipany”

Kamil Łastowski P – 16 „Moje kwiatki”

 

II miejsce

Aleksandra Żelazo P – 16 „Droga do domu”

Maja Simiński P – 16 „Łąka”

 

TERAPIA ZAJĘCIOWA

 

I miejsce

Jakub Krypczyk Zespół Szkół Specjalnych im. Matki Teresy z Kalkuty „Przyroda Żor w kolorach tęczy”

Karolina Klaja Zespół Szkół Specjalnych im. Matki Teresy z Kalkuty „Przyroda w Żorach – Roju”

 

 

Kategoria I – III

 

I miejsce

Kinga Kula ZSP – 11 „Klajok na wiosna w połednie”

Maksymilian Mazur ZSP – 11 „Las w Rogoźnej wiosną”

Norbert Fugiel ZSP – 11 „Moja rajska okolica”

 

II miejsce

Julia Brzuska SP – 13  „Żonkilowy zakątek Żor”

Julia Cichy SP – 3 „Wacław Sieroszewski”

Julia Latoń ZSP – 11 „Wiosna wokół nas”

Kamila Skiba SP – 15 „Majowe drzewo spod moich okien”

Maja Żelazo SP – 16 „Widok zza okna na osiedlu”

 

III miejsce

Szymon Baj SP – 13 „Zielona wiosna”

 

 

Kategoria IV – VIII

 

I miejsce

Alicja Lewandowska ZSP – 6 „Pejzaże Żor” NAGRODA SPECJALNA

Anna Tyniecka SP „Żorek” – „Żorska przyroda z bramą naszego miasta”

Hanna Tułodziecka ZSP – 5 „Brama Dolna z przyrodą”

Igor Białowąs SP – 16 – „Śmieszek”

Karolina Cholewa ZSP – 8 „Wyrusz w zieloną podróż”

Kornelia Goraus SP – 15 „Zielone Żory”

Marcelina Boral SP – 13 „Łąki w okolicy Żor”

Tatiana Rusek ZSP – 5 „Zielone ŻORY”

Wiktoria Solich ZSP – 11 „Żorek przedstawia nam okolice Śmieszka”

Zofia Goraus SP – 15 „Kwieciste Żory”

Zofia Bąkowska ZSP – 5 „Zameczek w Baranowicach” NAGRODA SPECJALNA

 

 

II miejsce

Adrian Knapek ZSP – 8 „Śmieszek”

Adrian Kowalczyk SP – 16 „Staw w okolicach Żor”

Ewa Jakubczyk SP – 13 „Kąpielisko Śmieszek”

Gabrysia Żelazo SP – 15 „Jeżyk spotkany nad Śmieszkiem”

Grzegorz Witoszek ZSP – 8 „Jesienny krajobraz Baranowic”

Igor Ganiek SP – 3 „Staw przy Gichcie”

Julia Karwot ZSP – 8 „Staw Śmieszek”

Klaudia Kłosok  SP – 15 „Kąpielisko Śmieszek”

Mateusz Wawrzeń SP – 13 „Widok Osiny”

Milena Dźwigoł ZSP – 6 „Wjazd do Lasu”

Nikola Pieter ZSP – 11 „Rzepakowe pola Żor”

Nikola Pustelnik ZSP – 8 „Moje ulubione miejsca w Żorach”

Paulina Grodoń ZSP – 6 „Gichta”

 

III miejsce

Dawid Trojanowski ZSP –  6 „Staw Śmieszek”

Dominika Zaborska SP – 17 „ Park botaniczny Piaskownia”

Eliza Dźwigoł ZSP – 6 „Mały staw w lesie”

Kacper Biały SP – 13 „Śmieszek jest piękny”

Kacper Karwot  ZSP – 8 „Park – kamienne lwy” 

Michał Trojanowski ZSP – 6 „Gichta”

 

 

Kategoria ŚWIETLICE MOK:

 

I miejsce

Szymon Derkacz „Żorska fontanna”

Jowita Musioł „Brama Dolna w zieleni”

Karolina Kińska „Kościół Ewangelicki nocą”

Wiktoria Wawrzyczek „Zalew Śmieszek”

Wiktoria Sędłak „Mur obronny opleciony zielenią”

 

 

Kategoria KLASY PONADPODSTAWOWE:

 

I miejsce

Hanna Piecha Zespół Szkół Budowlano – Informatycznych „Kapliczka. Majowe” – przydrożna kapliczka w parku Cysterskich Kompozycji Krajobrazowych Rud Wielkich, w dzielnicy Rowień – Folwarki, na Biesie. NAGRODA SPECJALNA

Hanna Piecha Zespół Szkół Budowlano – Informatycznych „Mój inkaustowy ogród” – widok z okna naszego domu z akcentem wyobraźni.

 

II miejsce

Wiktoria Drzyzga Zespół Szkół Nr 2  „Stawy Bies”

 

 

Kategoria OSOBY DOROSŁE:

 

I miejsce

Barbara Ganiek „Śmieszek – zachód słońca”

 

 

Prace wyróżnione:

 

Wiktoria Groborz Zespół Szkół Specjalnych im. Matki Teresy z Kalkuty „Zorskie drzewa w parkach”

Alan Rusinowski ZSP – 11 „Piękna wiosna w Roju”

Emilia Musioł ZSP – 8 „Kwitnące Pola Nadziei przy hospicjum im. Jana Pawła II”

 

 

Wystawa prac plastycznych zostanie zorganizowana w późniejszym terminie (po dostarczeniu wszystkich prac do Centrum Edukacji Regionalnej).

 

Po odbiór nagród zapraszamy do CER po 20.06.2020 r. w każdą środę i czwartek w godz. od 9.00 do 12.00

CENTRUM EDUKACJI REGIONALNEJ
świetlica Miejskiego Ośrodka Kultury
44-240 Żory-Osiny, ul. Szkolna 55

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług (logowanie, zarządzanie utworzonym kontem). W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług (logowanie, zarządzanie utworzonym kontem). W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.   25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). Strona ta nie zbiera żadnych indywidualnych danych, nie profiluje treści.

Zamknij