16 maja 2018

 

😊😊😊Przypominamy o wręczeniu nagród z konkursu „Majowe święta w sztukach plastycznych”, które odbędzie się jutro 17 maja, o godz. 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury. Zachęcamy również do przybycia nauczycieli, rodziców, dziadków, babcie…. wszystkich, którzy przyczynili się do udziału dzieci w konkursie.🏆🏆🏆

 

 

Jeszcze raz publikujemy listę zwycięzców w konkursie Majowe Święta w Sztukach Plastycznych 2018 r. GRATULUJEMY!

 

 

Kto ty jesteś? Polak mały – dla przedszkolaków i uczniów klas I-III.
Symbole narodowe – nasza duma w sukcesach sportowych, artystycznych lub naukowych – dla uczniów klas IV-VII, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.

 

Przedszkola
🏆🏆🏆 I miejsca:
JAKUB DERUŚ – PRZEDSZKOLE NR 9 LILIANA JASTRZEMBSKA 
ANTONINA TOMALA – PRZEDSZKOLE NR 16 „Na cegielni” BARBARA GANIEK

 

🏆🏆🏆 II miejsca: 
LENA WAWRECZKO -PRZEDSZKOLE NR 23 KATARZYNA KARWOT, 
MARCELINA SZOT PRZEDSZKOLE NR 23 ANNA GIBAS
AMELIA DZIĘGIELEWSKA PRZEDSZKOLE NR 16, 6 lat , ZOFIA RAWSKA
FILIP BIENIA PRZEDSZKOLE NR 16, 6 lat BARBARA GANIEK
EWA HOJKA PRZEDSZKOLE NR 23, 6 lat KATARZYNA KARWOT ANNA GIBAS
EMILIA BARTECKA PRZEDSZKOLE NR 16, 6 lat OLGA GURBAŁA

 

🏆🏆🏆 III miejsca: 
JESSICA RZYCZNIOK- NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE „KRAINA SKRZATÓW” BARBARA GORAUS 
WOJCIECH KWOKA ZSP PRZEDSZKOLE NR 9 BEATA SOBIK
LENA PYREK PRZEDSZKOLE NR 12, 3 lata JOANNA WASYLUK – SKIBA

 

🏆🏆🏆 Wyróżnienia: 
LEO TOMALA ZSP NR 5 PRZEDSZKOLE NR 12 DOROTA DŹWIGOŁ
EWA JAKUBOWSKA PRZEDSZKOLE NR 23 KATARZYNA KARWOT ANNA GIBAS
JAGODA MIŁY – PRZEDSZKOLE NR 16 MARTYNA HANUSEK MAŁGORZATA BOBER
OLIWIA PIEKARSKA PRZEDSZKOLE NR 16 MARTYNA HANUSEK MAŁGORZATA BOBER
WOJCIECH MORAWSKI PRZEDSZKOLE NR 16 BOGUMIŁA SITEK BARBARA MOŚ
IGA APLIKOWSKA PRZEDSZKOLE NR 9 LILIANA JASTRZEMBSKA
LENA ŻEBROWSKA PRZEDSZKOLE NR 23 KATARZYNA RYCHOLD, IZABELA GŁOWACKA
MARTYNA ROZMACIŃSKA PRZEDSZKOLE NR 23 KATARZYNA RYCHOLD, IZABELA GŁOWACKA

 

Szkoły Podstawowe
🏆🏆🏆 I miejsca:

NATALIA SULIGA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15, KLASA 2B HALINA SYNOWSKA
DOMINIKA DĄBROWSKA ZSP NR 8, KLASA IA EMILIA ZIELIŃSKA
AMELIA KOZŁOWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15, KLASA 2A BOŻENA OGIŃSKA
KLAUDIUSZ KUDZIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16, KLASA 3A EWA SZYMALA
CAMILA JEZIOROWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16, KLASA 3A EWA SZYMALA
WERONIKA SZCZUREK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15, KLASA 6A MARZENA PAŹDZIOR
JAKUB ROZKOSZ ZSP NR 8( 13 lat) EMILIA ZIELIŃSKA
MAGDALENA KNAPEK ZSP NR 8 (13 lat) EMILIA ZIELIŃSKA 
JULIA PŁACZEK ZSP NR 8 (12 lat) EMILIA ZIELIŃSKA

 

🏆🏆🏆 II miejsca:
PAULINA JAGODZIŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15, KLASA IB cv
SZYMON UCHYŁA ZSP NR 8 EMILIA ZIELIŃSKA
AGATA MARION SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16, KLASA 3A EWA SZYMALA
JAKUB TUŻAŃSKI ZSP NR 8(12 lat) EMILIA ZIELIŃSKA
EMILIA MUSIOŁ ZSP NR 8 (10 lat) EMILIA ZIELIŃSKA
ELIZA WORYNA ZSP NR 8 (11 lat) EMILIA ZIELIŃSKA
EMILIA WIETRZYK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15, KLASA 6 MARZENA PAŹDZIOR
EWA JAKUBCZYK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13, KLASA 5 HALINA LASKOWSKA
ZOFIA GORAUS SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15, KLASA 3 MONIKA JAKUBSKA
OLIWIA KŁAPCZYK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8, KLASA 7 EMILIA ZIELIŃSKA
KINGA HAJDUK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8, KLASA 7 EMILIA ZIELIŃSKA
ALEKSANDRA CEBULA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13, KLASA 1 HALINA LASKOWSKA

 

🏆🏆🏆 III miejsca: 
BRAJAN HINC SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15, KLASA 3E BOGUSŁAWA DUDA 
ŁUCJA KNAPCZYK – ZSP NR8 EMILIA ZIELIŃSKA
KLAUDIA SAŁACZAK ZSP NR 5 , KLASA I BARBARA OWCZAREK
BARTOSZ NIESŁAŃCZYK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16, KLASA 3A EWA SZYMALA
KINGA OWCARZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15, KLASA 5B MARZENA PAŹDZIOR
EMILIA TOMALA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13, KLASA 7 HALINA LASKOWSKA
HANIA FORREITER PSP ŻOREK, KLASA 3A„Ułóżmy sobie Polskę z puzzli” MARTYNA FERRA
MILENA TOMANEK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16, KLASA 2 EWA SZYMALA
PAULINA WITUŁA SZKOŁA PODSTAWOWANR 16, KLASA 3 EWA SZYMALA
WIKTORIA STANISZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16, KLASA 3 EWA SZYMALA
KACPER WAWOCZNY SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16, KLASA 3 EWA SZYMALA
BARTOSZ URBAŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13, 9 lat IZABELA SIEMIANOWSKA
MICHAŁ GAJOS SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13, KLASA 5 HALINA LASKOWSKA
AMELIA SKOWRON SZKOŁA PODSTAWOWANR 8, KLASA 7 EMILIA ZIELIŃSKA
MARCELINA BORAL SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13, KLASA 2 IZABELA SIEMIANOWSKA
JULIA BIEŃKOWSKA PRZEDSZKOLE NR 16 ZOFIA RAWSKA
WIKTORIA SOLICH SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11, KLASA 2 MAŁORZATA FOJCIK
TYMOTEUSZ KOPIEC SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8, KLASA 1 EMILIA ZIELIŃSKA

 

🏆🏆🏆 Wyróżnienia: 
MIKOŁAJ MOTYKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13, KLASA 1 HALINA LASKOWSKA
JAN KRZEMPEK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13, KLASA (lat 9) IZABELA SIEMIANOWSKA
MAJA CHOJNOWSKA ZSP NR 8 (7 lat) EMILIA ZIELIŃSKA
ANTONINA REDLECKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15, KLASA IB JUSTYNA GAWLIK
VANESSA KUBIAK ZSP NR 8 (13 lat) Kamil Stoch EMILIA ZIELIŃSKA
POLA WALCZEWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15, KLASA 6D Ewa Swoboda MARZENA PAŹDZIOR 
JAKUB DOLNIK ZSP NR 8 (10 lat) M. Kopernik EMILIA ZIELIŃSKA
DARIA GOŁASZEWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15, KLASA 6D Sonia Bohosiewicz MARZENA PAŹDZIOR
ANGELIKA KARMAZYN SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15, KLASA 6A Joanna Szymala MARZENA PAŹDZIOR
EWA GAZARKIEWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15, KLASA 6D S. Sojka MARZENA PAŹDZIOR
KINGA OWCARZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15, KLASA 5B Maria Skłodowska-Curie MARZENA PAŹDZIOR
MAJA KORBECKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR15, KLASA 6B F. Chopin MARZENA PAŹDZIOR
ZUZANNA KORBECKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15, KLASA 5A J.P.II MARZENA PAŹDZIOR
IGA SIEMIENIEC ZSP NR 8 (12lat) „Symbole narodowe” EMILIA ZIELIŃSKA
JULIA ZOCHNIAK GIMNAZJUM, KLASA 2 (SP- 13) (15 lat ) M.C. Skłodowska HALINA LASKOWSKA

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług (logowanie, zarządzanie utworzonym kontem). W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług (logowanie, zarządzanie utworzonym kontem). W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

 

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). Strona ta nie zbiera żadnych indywidualnych danych, nie profiluje treści.

Zamknij